V.O.S.A. THEATRE/cz

BARON PRÁŠIL

ČTVRTEK / 18.7. / 19:30
Výstaviště Praha v Holešovicích
Baron Prášil

Baron Prášil

Jsou trošku zvláštní, malinko stydliví, malinko neomalení, malinko upjatí i malinko přepjatí. V návalech nekončící energie, ve snaze změnit svět kolem sebe, zhmotnit a ukázat své sny a touhy, po vodě, po souši, sopkou, zemským jádrem i na Měsíc vyprávějí příběh o fantastickém putování do zemí imaginace a dobrodružství. Vysoká akrobacie, živá hudba a obří loutky v příběhu o snech každého z nás. Obrazivé pouliční představení, které je volně inspirováno příběhy Barona Prášila. Nejde tu o vyprávění jednoho snílka, ale spíš o toho Prášila, kterého si v sobě každý nosíme.

Délka představení: 55 minut

V.O.S.A. THEATRE

V.O.S.A. THEATRE

V.O.S.A. Theatre vzniklo v roce 2010 u příležitosti reprezentace České republiky na Světové výstavě EXPO 2010 v Šanghaji. Skupina akrobatů a performerů vytvořila představení Vysoké snění, průvodové představení s prvky nového cirkusu a živé hudby. Od té doby skupina vystupovala na českých i zahraničních divadelních festivalech, přehlídkách a dalších akcích.

V červenci 2013 mělo premiéru na festivalu Za dveřmi představení ONI. Osm akrobatů, dva muzikanti a pět metrů vysoké kolo vypráví příběhy staré jako lidstvo samo. Následovalo představení Toulky, v hlavní roli s šestimetrovými kyvadly a vystoupení Létající balón, který se úspěšně představil na EXPO 2016 v turecké Antalyi.

WEB